Dieta a jídelníček

Home Kalorické tabulky Obezita Hubnutí Diskuzní fórum

Dieta a jídelníček - spuštění fora

Diskuse » Dieta a jídelníček - spuštění fora

Webmaster Nám poslal(a) zprávu dne 9.2.2009 v 22:34 []

Vítáme všechny, kteří by chtěli diskutovat na téma dieta, jídelníček a hubnutí. Uvítáme jakékoliv přínosné příspěvky i na jiná související témata. Pište recepty, návody, postřehy, zkušenosti, zkrátka cokoliv k tématu, co by mohlo nějakým způsobem obohatit ostatní či jim jakkoliv pomoct. Dodržujte prosím etiku a vyvarujte se sprostých slov (pokud možno). Nesnažte se umisťovat sem jakékoliv reklamní odkazy, jelikož ty budou okamžitě mazány.
Předem děkuje - Webmaster

Monika Nám poslal(a) zprávu dne 25.5.2011 v 13:53 | BuriMona@seznam.cz []

Dnešní člověk se velmi často dostává do situace, kdy je jeho energeticky příjem vyšší než výdej. Vzniká tak energetická nerovnováha, jejimž důsledkem je hromadění nadměrných tukových zásob v organismu, a tedy obezita se všemmi svými zdravotními riziky i estetickými aspekty. Jednoduše řečeno pokud jste se rozhodl/la zhubnout nějaký ten KG, je nutné pravděpodobně změnit celý jidelníček. Taky je důležité uvědomit si proč hubnu,čeho chci dosáhnout a zda-li jsem ochoten věnovat stravovaní nějaký čas (obvzlášť ze začátku).
Proč jsem se já rozhodla změnit jidelníček a jak jsem dokázala zhubnout? Velice typický příklad - Leden a nový rok, přinesl myšlenku, že s blížícím se létem, je třeba hodit postavu "do gala" když jsem po zimě stoupla na váhu, přišlo zděšení. Zima byla dlouhá a já přibrala 7Kg. Když zapřemýšlím řeknu vám i jak se to podle mě stalo :)
Půl roku bez práce,stres,žádný pohyb a přejídání se vysokoenergetickýmy a hlavně tučnýmy jídly - a když se vrátim do minulosti, tak ani nikdy před tím, jsem zdravě nejedla. S tím rozdílem, že existovalo v mém životě spousty pohybu. Ten ale vymizel postupem času, leností a laxním přístupem.
Člověk který chce zhubnout protože cití, že by to tak mělo být, jak z estetických, tak ze zdravotních důvodů, by si měl uvědomit, že změna jidelníčku neni na měsíc ani na dva, ale na celý život. Pokud zhnubnete 7kg 3 mesice a pak se spokojeně vrátíce ke smaženým sýrům, je to k ničemu. Dostavý se známý výraz JOJO efekt a vy přiberete ještě více.

Neříkám, že je to jednoduché, to vůbec ne! Naopak! Pokud jste na něco zvyklí 30let - odskočit jiným směrem dá spousty práce a úsilí.

Velice doporučuji zakoupit na začátky hubnutí brožurky od firmy STOB (nejedná se o reklamu,ale o zkušenosti) bez nich bych absolutně nevěděla co dělat. Nosím některé stále u sebe. Jsou naprosto perfektní. A hlavně vás spoustu věcí naučí, což je více než podstatné.

Pokud se budete chtít na něco zeptat určitě napiště, ráda pomohu pokud to bude v mých silách :)

Počet zobrazení .

Jméno:
E-mail: [nepovinné]
Web: [nepovinné]
Kontrolní kód: Opište : bsfh
Text zprávy:
friendly links flash web studio nanoit prášky na hubnutí mravenci - hubení štěnice cirkuz skateboards moskyto bar LUXO světla a osvětlení LUXO výroba bannerů dětské oblečení ekologické dřevostavby penzion, ubytování, ubytovna rokycany základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec